Ansattbilde av Toril

Toril Haugen

Arbeidsleder, vaskeri

Arbeidsleder i vaskeri. Her følger jeg opp de ulike arbeidstakerne, ved å finne gode oppgaver, veilede og motivere, slik at hver og en kan oppnå sine mål, samt utfordre seg sjøl. I tillegg skal bestillinger fra ulike kunder følges opp, slik at produktene blir levert til rett tid. Jeg har også ansvar for kundemottak i resepsjonen med inn- og utlevering av vask og rens.

Har jobbet som hjelpepleier i pleie og omsorg på Ål i mer eller mindre 20 år. Startet som assistent og tok autorisasjon som hjelpepleier i 2008. Samtidig som jeg jobbet som hjelpepleier, var jeg spinning-instruktør på Gol gym noen år. Etter videregående bodde jeg et år i Oslo før jeg fant ut at Hallingdal var den fineste plassen å bo og flyttet tilbake.

Etter mange år i pleie og omsorg, ønsket jeg nye utfordringer og arbeidsoppgaver. Jeg hadde hørt så mye positivt om VINN, både som arbeidsplass og arbeidsmiljø, noe som stemte veldig bra. Ingen dag er lik på VINN, det gjør arbeidsdagen både gøy og spennende. Den arbeidsgleden, humoren og stå-på viljen blant arbeidstakerne er veldig motiverende og givende. Samarbeidet mellom kollegaer og de ulike avdelingene/tiltakene er unikt. Det gir en god følelse av å være inkludert og del av et team. Det gjør at jeg gleder meg til å gå på jobb hver dag.

Fritida går med til å følge opp de to guttene mine med skole og fritidsaktiviteter. Jeg er glad i å trene, sykle, gå fjellturer og skiturer med familien. Ellers trives jeg også godt på hytta på Torpoåsen.

Ansattbilde av Annlaug

Annlaug Tveito
Tilrettelegger VTA, Gol
annlaug@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 17

Bilde kommer

Asseline Jacobsen
Jobbveileder, AFT
asseline@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 80 34

Ansattbilde av Gunn Marit

Gunn Marit Oleivsgard
Fagleder
gunn@vinn-hallingdal.no
T: 90 77 74 95

Ansattbilde av Hilde

Hilde Brennhovd
Jobbveileder Avklaring
hilde@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 12

Ansattbilde av Toril

Toril Haugen
Arbeidsleder Vaskeri
toril@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 20

Ansattbilde av Elisabeth

Elisabeth Falnes Kristoffersen
Driftsansvarlig Jobbfrukt
elisabeth@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 08

Ansattbilde av Iren

Iren Halbjørhus
Jobbveileder Oppfølging
iren@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 14

Ansattbilde av Janne

Janne Lokreim Sollie
Arbeidsleder Ved & Tre
janne@vinn-hallingdal.no
T: 457 33 748

Ansattbilde av Kari-Ann

Kari Ann Storeskar
Driftsansvarlig Vaskeri
kariann@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 18

Ansattbilde av Kari Beate

Kari Beate Turhus
Arbeidsleder
kari@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 13

Ansattbilde av Marte

Marte Helja
Ergoterapeut, Ekspertbistand
marte@vinn-hallingdal.no
T: 45 61 67 98

Randi Skulason
Driftsansvarlig Vaskeri
randi.s@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 79 80

Ansattbilde av Omar

Omar Jonsson
Jobbveileder Oppfølging
omar@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 16

Ansattbilde av Pawel

Pawel Kaczorowski
Arbeidsleder Vaskeri
pawel@vinn-hallingdal.no
T: 48 95 32 76

Ansattbilde av Per Bjørn

Per Bjørn Rustberggaard
Driftsansvarlig Ved & Tre
per@vinn-hallingdal.no
T: 40 43 54 05

Ansattbilde av Randi

Randi Neset
Driftsansvarlig Hol
randi@vinn-hallingdal.no
T: 47 97 19 80

Ansattbilde av Sølvi

Sølvi Waag
Jobbveileder AFT
solvi@vinn-hallingdal.no
T: 45 63 39 20

Bilde kommer

Camilla Larsen
Jobbveileder Oppfølging og Arbeidsleder Ved & Tre
camilla@vinn-hallingdal.no
T: 457 39 830

Ansattbilde av Randi

Randi Larsen Flaget
Servicemedarbeider
randif@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 09

Lene Lagmandokk
Jobbveileder Oppfølging
lene@vinn-hallingdal.no
T: 45 73 95 63

Bilde kommer

John Hornes
Driftsansvarlig Hol
John@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 10