Ansattbilde av Marte

Marte Helja

Jobbveileder

Jeg jobber med Arbeidsrettet Rehabilitering, som er et tiltak som er rettet mot personer som enten er sykemeldte eller har fått arbeidsevnen nedsatt slik at de hindres i å skaffe seg inntektsgivende arbeid. Her får jeg muligheten til å jobbe med både enkeltindivider og bedrifter. Vi har fokus på å finne de optimale løsningene slik at så mange som mulig har muligheten til å stå i en meningsfull jobb.

Jeg er utdannet ergoterapeut og har erfaring fra kommunehelsetjenesten og privat praksis. Jeg er opptatt av at alle skal kunne delta i det de selv ser på som meningsfull aktivitet og hvordan man kan tilrettelegge for dette på best mulig måte.

I VINN er ingen dager like og jeg får muligheten til å jobbe tett på mennesker som alle har ulik bakgrunn, erfaring, kompetanse og interesser. Dette gjør at jobben er veldig varierende og jeg lærer noe nytt hver dag.

På fritida finner du meg som regel løpende etter tre små barn som er veldig flinke til å holde meg opptatt. Ellers er jeg en stor fan av alt Hallingdal, og ikke minst Nesbyen, har å by på av aktiviteter og kulturtilbud. Det finnes ingen bedre plass:)

Ansattbilde av Annlaug

Annlaug Tveito
Tilrettelegger VTA, Gol
annlaug@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 17

Bilde kommer

Asseline Jacobsen
Jobbveileder, AFT
asseline@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 80 34

Ansattbilde av Gunn Marit

Gunn Marit Oleivsgard
Fagleder
gunn@vinn-hallingdal.no
T: 90 77 74 95

Ansattbilde av Hilde

Hilde Brennhovd
Jobbveileder Avklaring
hilde@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 12

Ansattbilde av Toril

Toril Haugen
Arbeidsleder Vaskeri
toril@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 20

Ansattbilde av Elisabeth

Elisabeth Falnes Kristoffersen
Driftsansvarlig Jobbfrukt
elisabeth@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 08

Ansattbilde av Iren

Iren Halbjørhus
Jobbveileder Oppfølging
iren@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 14

Ansattbilde av Janne

Janne Lokreim Sollie
Arbeidsleder Ved & Tre
janne@vinn-hallingdal.no
T: 457 33 748

Ansattbilde av Kari-Ann

Kari Ann Storeskar
Driftsansvarlig Vaskeri
kariann@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 18

Ansattbilde av Kari Beate

Kari Beate Turhus
Arbeidsleder
kari@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 13

Ansattbilde av Marte

Marte Helja
Ergoterapeut, Ekspertbistand
marte@vinn-hallingdal.no
T: 45 61 67 98

Randi Skulason
Driftsansvarlig Vaskeri
randi.s@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 79 80

Ansattbilde av Omar

Omar Jonsson
Jobbveileder Oppfølging
omar@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 16

Ansattbilde av Pawel

Pawel Kaczorowski
Arbeidsleder Vaskeri
pawel@vinn-hallingdal.no
T: 48 95 32 76

Ansattbilde av Per Bjørn

Per Bjørn Rustberggaard
Driftsansvarlig Ved & Tre
per@vinn-hallingdal.no
T: 40 43 54 05

Ansattbilde av Randi

Randi Neset
Driftsansvarlig Hol
randi@vinn-hallingdal.no
T: 47 97 19 80

Ansattbilde av Sølvi

Sølvi Waag
Jobbveileder AFT
solvi@vinn-hallingdal.no
T: 45 63 39 20

Bilde kommer

Camilla Larsen
Jobbveileder Oppfølging og Arbeidsleder Ved & Tre
camilla@vinn-hallingdal.no
T: 457 39 830

Ansattbilde av Randi

Randi Larsen Flaget
Servicemedarbeider
randif@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 09

Lene Lagmandokk
Jobbveileder Oppfølging
lene@vinn-hallingdal.no
T: 45 73 95 63

Bilde kommer

John Hornes
Driftsansvarlig Hol
John@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 10