Ansattbilde av Per Bjørn

Per Bjørn Rustberggaard

Teknisk ansvarlig / arbeidsleder

Jobben min på Vinn som teknisk ansvarlig er å passe på maskiner/utstyr/bygninger, samt vedlikehold av dette. Jeg er også delaktig med på større innkjøp, ved å innhente priser og planlegge rundt dette. Som arbeidsleder har jeg ansvar for tre og ved-avdelingen på Gol. Her produserer vi trerammer til lokal bedrift i mange forskjellige størrelser. Vi produserer også merkestikk for tomtegrenser, som blir brukt av kommuner, kraftlag og entreprenører. Vedproduksjonen har vi også gående i mindre skala, hvor vi leverer til hytter, fastboende og div. bedrifter.

Min bakgrunn er håndverker som murer. Jeg har fag og mesterbrev i dette. Har drevet eget firma i ca. 20 år og har hatt mye med lærlinger å gjøre, samt att jeg sitter i fagopplæringsrådet for Viken i murerfaget.

For meg å jobbe på Vinn er å se glede ved å mestre, en berikelse å få være med å se hvordan arbeidsfolkene tar til seg bruk av nye maskiner og materialer og tilegner seg kunnskap rundt dette. Synes det er fantastisk morro når vi får inn en ny leveranse av rammer som må produseres fort, alle står på for å få leveransen i havn. Dette gjør min jobb her på Vinn interessant og motiverende. Å jobbe på Vinn er hektiske dager der man aldri vet hva dagen bringer, men det synes jeg er tipp topp. I vår avdeling har vi fått ett nytt slagord «nei, no må me kaste uss rundt å få det ferdig»

Utenom jobb liker jeg å være med familien på tur, om det er sjø, skog eller fjell, sommer som vinter. Ellers er jeg glad i det som durer av eldre årgang. Har i tillegg ett jentelag i fotball som jeg er trener for, og hvor minste datter er med på.

Ansattbilde av Annlaug

Annlaug Tveito
Tilrettelegger VTA, Gol
annlaug@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 17

Bilde kommer

Asseline Jacobsen
Jobbveileder, AFT
asseline@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 80 34

Ansattbilde av Gunn Marit

Gunn Marit Oleivsgard
Fagleder
gunn@vinn-hallingdal.no
T: 90 77 74 95

Ansattbilde av Hilde

Hilde Brennhovd
Jobbveileder Avklaring
hilde@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 12

Ansattbilde av Toril

Toril Haugen
Arbeidsleder Vaskeri
toril@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 20

Ansattbilde av Elisabeth

Elisabeth Falnes Kristoffersen
Driftsansvarlig Jobbfrukt
elisabeth@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 08

Ansattbilde av Iren

Iren Halbjørhus
Jobbveileder Oppfølging
iren@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 14

Ansattbilde av Janne

Janne Lokreim Sollie
Arbeidsleder Ved & Tre
janne@vinn-hallingdal.no
T: 457 33 748

Ansattbilde av Kari-Ann

Kari Ann Storeskar
Driftsansvarlig Vaskeri
kariann@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 18

Ansattbilde av Kari Beate

Kari Beate Turhus
Arbeidsleder
kari@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 13

Ansattbilde av Marte

Marte Helja
Ergoterapeut, Ekspertbistand
marte@vinn-hallingdal.no
T: 45 61 67 98

Randi Skulason
Driftsansvarlig Vaskeri
randi.s@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 79 80

Ansattbilde av Omar

Omar Jonsson
Jobbveileder Oppfølging
omar@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 16

Ansattbilde av Pawel

Pawel Kaczorowski
Arbeidsleder Vaskeri
pawel@vinn-hallingdal.no
T: 48 95 32 76

Ansattbilde av Per Bjørn

Per Bjørn Rustberggaard
Driftsansvarlig Ved & Tre
per@vinn-hallingdal.no
T: 40 43 54 05

Ansattbilde av Randi

Randi Neset
Driftsansvarlig Hol
randi@vinn-hallingdal.no
T: 47 97 19 80

Ansattbilde av Sølvi

Sølvi Waag
Jobbveileder AFT
solvi@vinn-hallingdal.no
T: 45 63 39 20

Bilde kommer

Camilla Larsen
Jobbveileder Oppfølging og Arbeidsleder Ved & Tre
camilla@vinn-hallingdal.no
T: 457 39 830

Ansattbilde av Randi

Randi Larsen Flaget
Servicemedarbeider
randif@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 09

Lene Lagmandokk
Jobbveileder Oppfølging
lene@vinn-hallingdal.no
T: 45 73 95 63

Bilde kommer

John Hornes
Driftsansvarlig Hol
John@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 10