Ansattbilde av Janne

Janne Lokreim Sollie

Arbeidsleder Ved & Tre

Jobben min som arbeidsleder for ved og tre avdeling går ut på å motivere og veilede arbeidstakerne i vår produksjon av trerammer til en lokal bedrift, vedproduksjon og produksjon av merkestikk for tomtegrenser.

3 årig helse og sosial utdanning fra Nesbyen vidregående og yrkessjåfør skole på Hønefoss. Har erfaring fra diverse arenaer. Sjåfør for Gol bakeri og Bama avd Gol, husøkonom på Oset Hotell, jobbet som selger inn til dagligvaren for Orkla foods og lager/trucksjåfør Monter Gol.

Alltid hatt et brennende ønske om å få jobbe her på Vinn. Jeg er veldig glad i mennesker, sosial og utadvent. Her på Vinn er arbeidsdagen varierende og interessant. Motiverende å se når arbeidstakerne mestrer nye oppgaver og ser gleden ved å skape noe. Her lærer jeg veldig mye om meg selv og andre mennesker.

Super sosial så noe av det beste jeg veit er å invitere venner hjem til et sosialt lag. Motorsport er også en stor del av livet vårt, min datter kjører NM i crosskart som arrangeres rundt om i Norge. Tilbringer også en del tid på Beitostølen der vi har campingvogn. Der går det i fjellturer og frisbeegolf.

Ansattbilde av Annlaug

Annlaug Tveito
Tilrettelegger VTA, Gol
annlaug@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 17

Bilde kommer

Asseline Jacobsen
Jobbveileder, AFT
asseline@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 80 34

Ansattbilde av Gunn Marit

Gunn Marit Oleivsgard
Fagleder
gunn@vinn-hallingdal.no
T: 90 77 74 95

Ansattbilde av Hilde

Hilde Brennhovd
Jobbveileder Avklaring
hilde@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 12

Ansattbilde av Toril

Toril Haugen
Arbeidsleder Vaskeri
toril@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 20

Ansattbilde av Elisabeth

Elisabeth Falnes Kristoffersen
Driftsansvarlig Jobbfrukt
elisabeth@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 08

Ansattbilde av Iren

Iren Halbjørhus
Jobbveileder Oppfølging
iren@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 14

Ansattbilde av Janne

Janne Lokreim Sollie
Arbeidsleder Ved & Tre
janne@vinn-hallingdal.no
T: 457 33 748

Ansattbilde av Kari-Ann

Kari Ann Storeskar
Driftsansvarlig Vaskeri
kariann@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 18

Ansattbilde av Kari Beate

Kari Beate Turhus
Arbeidsleder
kari@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 13

Ansattbilde av Marte

Marte Helja
Ergoterapeut, Ekspertbistand
marte@vinn-hallingdal.no
T: 45 61 67 98

Randi Skulason
Driftsansvarlig Vaskeri
randi.s@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 79 80

Ansattbilde av Omar

Omar Jonsson
Jobbveileder Oppfølging
omar@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 16

Ansattbilde av Pawel

Pawel Kaczorowski
Arbeidsleder Vaskeri
pawel@vinn-hallingdal.no
T: 48 95 32 76

Ansattbilde av Per Bjørn

Per Bjørn Rustberggaard
Driftsansvarlig Ved & Tre
per@vinn-hallingdal.no
T: 40 43 54 05

Ansattbilde av Randi

Randi Neset
Driftsansvarlig Hol
randi@vinn-hallingdal.no
T: 47 97 19 80

Ansattbilde av Sølvi

Sølvi Waag
Jobbveileder AFT
solvi@vinn-hallingdal.no
T: 45 63 39 20

Bilde kommer

Camilla Larsen
Jobbveileder Oppfølging og Arbeidsleder Ved & Tre
camilla@vinn-hallingdal.no
T: 457 39 830

Ansattbilde av Randi

Randi Larsen Flaget
Servicemedarbeider
randif@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 09

Lene Lagmandokk
Jobbveileder Oppfølging
lene@vinn-hallingdal.no
T: 45 73 95 63

Bilde kommer

John Hornes
Driftsansvarlig Hol
John@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 10