Lene Lagmandokk

Jobbveileder Oppfølging

I jobben på VINN bistår jeg i å støtte/veilede mennesker, som på bakgrunn av ulike utfordringer/livssituasjoner, ønsker å komme tilbake til arbeidslivet. Det er en spennende og variert jobb hvor man møter mange mennesker.

Mine oppgaver inkluderer å assistere med utarbeidelse av CV-er, skriving av jobbsøknader og legge til rette for dialog med mulige arbeidsgivere. Gjennomføre kartlegginger av den enkeltes interesser og muligheter for å skape en vei mot en tilpasset og meningsfull karrierevei.

Jeg er utdannet vernepleier og har fagbrev som aktivitør. Har i mange år jobbet i miljøterapitjenesten med mennesker med funksjonsutfordringer og innen psykisk helse og rusomsorg.

I mine tidligere jobber har jeg drevet med kartlegging, koordinering av tjenester til den enkelte bruker, holdt kurs i kommunen (KiD kurs), samarbeidet med ulike instanser som NAV, arbeidsplasser, politi, helsestasjon, DPS, sykehus og institusjoner. Har også bistått brukere i miljøarbeid og samtaler.

Etter mange år innenfor kommune og helsetjeneste var ønsket om nye utfordringer tilstedte. Da muligheten kom at det var ledig stilling som jobbveileder her på VINN tok jeg denne. Og har ikke angret😊

Jobben gir meg en unik hverdag der ingen dag er lik, og jeg får sjansen til å møte et mangfold av mennesker, deltakere og arbeidsgivere.

På fritiden liker jeg å gå turer, konserter eller være på hytta. Være med familie, venner og prøver å gjøre et bidrag i lokal politikken på Nesbyen.

Bilde kommer

Asseline Jacobsen
Jobbveileder, AFT
asseline@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 80 34

Bilde kommer

Camilla Larsen
Jobbveileder og arbeidsleder
camilla@vinn-hallingdal.no
T: 45 73 98 30

Ansattbilde av Gunn Marit

Gunn Marit Oleivsgard
Fagleder
gunn@vinn-hallingdal.no
T: 90 77 74 95

Ansattbilde av Hilde

Hilde Brennhovd
Jobbveileder Avklaring
hilde@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 12

Ansattbilde av Toril

Toril Haugen
Arbeidsleder Vaskeri
toril@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 20

Ansattbilde av Elisabeth

Elisabeth Falnes Kristoffersen
Driftsansvarlig Jobbfrukt
elisabeth@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 08

Ansattbilde av Iren

Iren Halbjørhus
Jobbveileder Oppfølging
iren@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 14

Ansattbilde av Janne

Janne Lokreim Sollie
Arbeidsleder Ved & Tre
janne@vinn-hallingdal.no
T: 457 33 748

Ansattbilde av Kari-Ann

Kari Ann Storeskar
Driftsansvarlig Vaskeri
kariann@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 18

Ansattbilde av Kari Beate

Kari Beate Turhus
Arbeidsleder
kari@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 13

Ansattbilde av Marte

Marte Helja
Ergoterapeut, Ekspertbistand
marte@vinn-hallingdal.no
T: 45 61 67 98

Randi Skulason
Driftsansvarlig Vaskeri
randi.s@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 79 80

Ansattbilde av Omar

Omar Jonsson
Jobbveileder Oppfølging
omar@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 16

Ansattbilde av Pawel

Pawel Kaczorowski
Arbeidsleder Vaskeri
pawel@vinn-hallingdal.no
T: 48 95 32 76

Ansattbilde av Per Bjørn

Per Bjørn Rustberggaard
Driftsansvarlig Ved & Tre
per@vinn-hallingdal.no
T: 40 43 54 05

Ansattbilde av Randi

Randi Neset
Driftsansvarlig Hol
randi@vinn-hallingdal.no
T: 47 97 19 80

Ansattbilde av Sølvi

Sølvi Waag
Jobbveileder AFT
solvi@vinn-hallingdal.no
T: 45 63 39 20

Ansattbilde av Randi

Randi Larsen Flaget
Servicemedarbeider
randif@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 09

Bilde kommer

John Hornes
Driftsansvarlig Hol
John@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 10