Ansattbilde av Martin

Martin Haraldseth Opheim

Jobbveileder

Som jobbveileder hos Vinn Hallingdal gir jeg bistand til personer som vil komme tilbake eller øke sin jobbmengde i arbeidslivet. Som mennesker er ingen like, og en stor del av min jobb er å bli godt kjent med hver enkelt, og jobb ut ifra hva deres mål og ønsker er.

Jeg er utdannet ergoterapeut og har tidligere jobbet flere år i Oslo på et aktivitetssenter, før jeg flyttet tilbake til Nesbyen. Her har jeg jobbet litt for flere bedrifter, blant annet Hallingdal Kraftnett og Nesbyen helse og omsorg. I januar 2021 startet jeg opp som jobbveileder hos Vinn Hallingdal.

Det som er interessant med jobben min er at jeg møter mennesker med hver sin historie. Det er viktig å være tilpasningsdyktig, og jeg må hele tiden tilpasse meg de jeg er i samarbeid med. En av grunnene til at jeg valgte å jobbe for Vinn, er at det er et nyttig tilbud som har en stor positiv effekt på samfunnet.

På fritiden liker jeg å spille gitar, fluefiske i Hallingdals hemmelige fiskevann, sykle og gå turer på fjellet.

Ansattbilde av Annlaug

Annlaug Tveito
Tilrettelegger VTA, Gol
annlaug@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 17

Ansattbilde av Cecilie

Cecilie Skar Opheim
Jobbveileder, Avklaring og AFT
cecilie@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 80 34

Ansattbilde av Gunn Marit

Gunn Marit Oleivsgard
Fagleder
gunn@vinn-hallingdal.no
T: 90 77 74 95

Ansattbilde av Harald

Harald Ellingsgard
Driftsansvarlig Tre-avdeling Hol
harald@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 15

Ansattbilde av Hilde

Hilde Brennhovd
Jobbveileder Avklaring
hilde@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 12

Ansattbilde av Iren

Iren Halbjørhus
Jobbveileder Oppfølging
iren@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 14

Ansattbilde av Janne

Janne Lokreim Sollie
Arbeidsleder Ved & Tre
janne@vinn-hallingdal.no
T: 457 33 748

Ansattbilde av Janne

Janne Vissebråten-Wisløff
Jobbveileder Oppfølging
janne.v@vinn-hallingdal.no
T: 40 44 86 63

Ansattbilde av Kari-Ann

Kari Ann Storeskar
Driftsansvarlig Vaskeri
kariann@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 18

Ansattbilde av Kari Beate

Kari Beate Turhus
Driftsansvarlig Jobbfrukt
kari@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 13

Ansattbilde av Marte

Marte Helja
Jobbveileder ARR
marte@vinn-hallingdal.no
T: 45 61 67 98

Ansattbilde av Martin

Martin Haraldseth Opheim
Jobbveileder Oppfølging
martin@vinn-hallingdal.no
T: 94 02 79 80

Ansattbilde av Omar

Omar Jonsson
Jobbveileder Oppfølging
omar@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 16

Ansattbilde av Pawel

Pawel Kaczorowski
Arbeidsleder Vaskeri
pawel@vinn-hallingdal.no
T: 48 95 32 76

Ansattbilde av Per Bjørn

Per Bjørn Rustberggaard
Driftsansvarlig Ved & Tre
per@vinn-hallingdal.no
T: 40 43 54 05

Ansattbilde av Randi

Randi Neset
Tilrettelegger VTA, Hol
randi@vinn-hallingdal.no
T: 47 97 19 80

Ansattbilde av Sølvi

Sølvi Waag
Jobbveileder AFT
solvi@vinn-hallingdal.no
T: 45 63 39 20

Ansattbilde av Tore

Tore Ødegård
Arbeidsleder Vaskeri, Ved & Tre
tore@vinn-hallingdal.no
T: 457 39 830

Ansattbilde av Randi

Randi Larsen Flaget
Servicemedarbeider
randif@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 09

Ansattbilde av Toril

Toril Haugen
Arbeidsleder Vaskeri
toril@vinn-hallingdal.no
T: 488 69 120

Ansattbilde av Elisabeth

Elisabeth Falnes Kristoffersen
Arbeidsleder, i permisjon
elisabeth@vinn-hallingdal.no
T: 48 86 91 08

Ansattbilde av Tuva

Tuva Gurigard Haugan
Vikar, veileder
tuva@vinn-hallingdal.no
T: 457 39 563